Awans zawodowy – czas się kończy

19 kwietnia 2017

Końcówka drugiego półrocza to nie tylko uzupełnianie dokumentacji szkolnej, wypisywanie świadectw i przygotowywanie uroczystości kończącej rok szkolny. Dla wielu nauczycieli to okres podsumowywania swojego dorobku zawodowego i przygotowywanie się do egzaminu na kolejny poziom awansu zawodowego. Czasu na przygotowanie zawsze jest bardzo dużo, a co za tym idzie, czym bliżej zakończenia stażu tym zaskoczenie, że „to już!” coraz większe. Dlatego przypominamy wszystkim nauczycielom, że wielkimi krokami zbliża się termin złożenia sprawozdania z relacji planu zawodowego.

Na portalu pedagogika-specjalna.edu.pl opublikowano wzór sprawozdania dla osób ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego. Zapraszamy do zapoznania się z nim, i nawet jeśli nie będzie to w 100% to czego potrzebujecie, niech pozostanie ta informacja w pamięci i niczym budzik przypomina, że czas wziąć się za przygotowania do egzaminu.

Powodzenia!